Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří a společenských místností. Jsou stylovým, estetickým, a luxusním doplňkem interiéru dotvářejí a umocňující pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Jejich provedení je řadí na vrchol stínící techniky. Jsou záležitostí nadstandardní, nikterak levnou, určenou především těm nejnáročnějším zákazníkům s estetickým cítěním a vkusem.

Bambusové žaluzie Classic 25

Bambusová žaluzie Classic 25 je osazena lamelou o šířce 25 mm. Je základním představitelem řady bambusových žaluzií, které lze instalovat na okenní lištu, tudíž v mnoha případech mohou nahradit hliníkové horizontální žaluzie. Vytahování bambusové žaluzie se provádí pomocí provázku. Bambusové žaluzie Classic mají uplatnění především na menší okna, avšak výrobní rozměry zvládnou i větší francouzská okna. Rovněž si tyto "nature žaluzie" poradí s atypickými tvary oken jako jsou různé trojúhelníková, lichověžníková nebo oblouková okna.

Bambusové žaluzie Classic 50

Bambusová žaluzie Classic 50 je osazena lamelou o šířce 50 mm. Je elegantním zástupcem "nature žaluzií" a evokuje atmosféru dvacátých let Ameriky. Lamely jsou uchyceny v kovovém profilu, který je zakrytý designovou bambusovou lištou. Naklápění lamel žaluzií je zajištěno otočnou bambusovou paličkou a vytahování / stahování žaluzie se provádí pomocí šňůrky. Lamely o šířce 50 mm se především hodí na velké prosklené plochy, kde nádherně vyniknout přírodní barvy. Žaluzií je možné vyrobit s bočním silonovým vedením pro výklopné okna.

Lamely pro bambusové žaluzie

Lamely bambusových žaluzií s vysokým obsahem křemíku zaručují pružnost a neobyčejnou tvrdost a odolnost. Proto bambusové lamely je možno použít ve vlhkostně a teplotně nestabilních, ale dobře větratelných prostorech (toalety, koupelny, zimní zahrady...). Lamely pro bambusové žaluzie jsou tenčí oproti dřevěným žaluziím, takže při stáhnutí dosahují menšího nábalu na okně/nad oknem. Na výběr je několik barevných provedení ze vzorníku bambusových žaluzií. Horní krycí profil je ve stejné barvě jako lamely a ostatní komponenty barevně sladěny.

VÝHODY BAMBUSOVÝCH ŽALUZIÍ A JEJICH VLASTNOSTI

- lamely jsou odolné proti vlhkosti, nevlní se a nepraskají

- vyšší pořizovací náklady oproti jinému interiérovému stínění

- bambusové žaluzie jsou perfektní skloubení přírodních materiálů

- možnost ovládání bambusových žaluzií na motor (tlačítko, ovladač)

- elegantní a dekorativní prvek zastínění moderního interiéru

- časté využití v komerční sféře (čajovny, kavárny, restaurace...)

- skvělá alternativa k horizontálním žaluziím či látkovým roletám

- bambusové žaluzie skvěle regulují pomocí lamel intenzitu světla

Kontaktujte nás: + 420 774 666 893
nebo nás navštivte na vzorkové prodejně

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva