Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Interiérové žaluzie Iso Hit II

Oblé designové provedení profilu, výběr z několika desítek barev lamel, snadná a nízká ovládací síla pomocí kuličkové řetízku, to jsou známky kvalitné interiérové žaluzie Iso Hit II. Díky příznivé ceně patří žaluzie Iso Hit II mezi nejpoužívanější typ stínění dřevěných, hliníkových a plastových oken s izolačním dvojsklem nejen v bytových domech. Výhodou interiérových žaluzií je nenáročnost na stavební předpřípravu a lze je na většinu oken instalovat dodatečně. Hliníkové žaluzie dodáváme ve standartním nebo celostínícím provedení (domykatelné žaluzie).

Interiérové žaluzie System 25

System 25 je jeden z nejvariabilnějších systémů pro ovládání žaluzií. Je na výběr z několika možností ovládání žaluzií jako klika, řetízek, táhlo, motor. Častou variantou pro administrativní prostory jsou velice oblíbené meziskelní žaluzie s ovládáním na knoflík. Tento způsob osazení zamezuje zaprášení lamel žaluzií. Interiérové žaluzie system 25 reguluje nejen dopad světla, ale i interiérovou teplotu a ochrání Vás před pohledy zvenčí. Nechcete se vzdát Vašich starých oken Široké spektrum barev a nejen v imitaci dřeva, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Interiérové žaluzie Cetta 35,50 Economy

Hledáte-li spolehlivé interiérové žaluzie na zastínění větší plochy nebo předělení prostoru? Žaluzie Cetta Economy s lamelou 35 mm nebo 50 mm jsou více odolné oproti klasickým žaluziím a proto jsou vhodné k zastínění frekventovaných prostor. Hliníkové lamely jsou ve tvaru písmene "C", které mohou být fixované lankem nebo volně visící. S oblibou se nejenom používají v kancelářích, ve výrobních prostorech, prodejnách, bankách ale i v jiných průmyslových využívaných prostorech. Žaluzii Cetta Economy je možné vyrobit až do plochy 6 m2 a barevné provedení může být v jakékoliv barvě RAL.

Interiérové solární žaluzie

Revoluční elektrická bezdrátová interiérová žaluzie, která získává energii pro ovládání z denního světla pomocí solárních článků. Plně automatizovaná žaluzie s nulovou spotřebou elektrické energie, která vypadá na první pohled jako klasická horizontální žaluzie. Dálkovým ovladačem můžete ovládat větší množství žaluzií a to současně, po skupinách nebo i jednotlivě. Žaluzie Energy lze naklápět, vytahovat, spouštět i v podmínkách s nižší intenzitou světlla, ale i v zimním období. Solární žaluzie jsou vhodné do všech typů plastových, hliníkových či dřevěných oken.

Interiérové atypické žaluzie

Atypické interiérové žaluzie se přizpůsobí Vašim oknům - ať jsou trojúhelníková, lichoběžníková nebo kdekoliv lomená či zkosená. Konstrukční řešení atypických hliníkových žaluzií s vysokou přesností výroby a odolnost jednotlivých komponentů zaručují trvanlivost a funkčnost tohoto výrobku. I tady však platí jisté výrobní omezení, které jsou vymezené například minimálním rádiusem, výškou, šířkou nebo velikostí úhlu. Je rovněž potřeba počítat i s možným omezením při vytahování a manipulací. Pokud zvažujete na novostavbu atypické okna, vždy je lepší konzultovat volbu stínění předem.

Barevné provedení lamel žaluzií

Lamely všech horizontálních interiérových žaluzií jsou vyrobeny z hliníku, jehož výhodou je lehkost a zároveň vysoká odolnost proti poškození. Tudíž se nemusíte bát při úklidu, lamely žaluzií šetrně otřete hadříkem od prachu. Vzorník žaluzií do oken nabízíme ve 114 odstínech barev a 15 odstínech barev imitace dřeva, které se skvěle hodí na dřevěná okna. Na výběr jsou lamely o síle 0.18mm nebo 0.21. Šířka lamel je nejčastější 25 mm, avšak nabízíme i provedení žaluzií Economy, kde je možnost zvolit 35 mm nebo 50 mm lamelu pro zatínění větších oken.

VÝHODY HORIZONTÁLNÍCH ŽALUZIÍ A JEJICH VLASTNOSTI

- možnost provedení za příplatek celostínící žaluzie (domykatelné)

- zachytí až 80% světla a sníží teplotu v místnosti o 3-5 stupňů

- široká škála barevného provedení lamel a horního profilu

- skvělá alternativa k plissé žaluziím či látkovým roletám

- optimální poměr kvality provedení žaluzie a ceny

- výběr z 116 odstínů barev a 15 odstínu dekoru dřeva lamel žaluzií

- žaluzie jsou minimální na údržbu a hodí se do všech typů oken

- možnost barevného provedení lamel a profilů v decoru dřeva

- dodáváme žaluzie na míru od ryze českého výrobce stínění

- dodáváme atypické žaluzie pro lomená a šikmá okna

Kontaktujte nás + 420 774 666 893
nebo nás navštivte na vzorkové prodejně

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva