Japonské posuvné stěny

Japonskou posuvnou stěnu tvoří jednotlivé látkové panely, které se posouvají v drážkové vodící liště. Používají se tam, kde vzniká požadavek na zastínění velké plochy nebo pro optické rozdělení prostor na menší části. Japonské posuvné stěny jsou dekorativním a estetickým prvkem, který tvoří originální alternativu k roletám a vertikálním žaluziím. Panelová stěna si Vás podmaní svými širokými látkovými panely, které lze uzpůsobit podle situace a podle Vašich přání.

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny (panelové stěny) jsou vysoce dekorativní interiérové stínění, které se hodí především tam, kde je požadavek na zastínění velkých ploch. Jsou vhodnou alternativou k vertikálním žaluziím, ale také se dají využít k předělení prostoru v místnosti. Látka je uchycena suchým zipem na horní pojezdový profil. Dokonalé vypnutí a stabilní pohyb látek na japonské posuvné stěně zajišťuje závaží. Volně visící látkové panely se při zatemnění překrývají a vytvářejí nádhernou celistvou plochu v interiéru. Vdechněte svému interiéru design, styl, který japonské stěny nabízejí.

Látky japonských posuvných stěn

Pro volně visící látkové panely se nejvíce hodí roletové, screenové a záclonové typy látek. Míru prostupnosti světla do interiéru si zvolíte vhodným typem látky. Nesmíme opomenout v nabídce i přírodní dřevěné tkaniny, Často se na látku přidávají dekorační profily z hliníku nebo ze dřeva. Pro náročné klienty, kteří chtějí přizpůsobit textilní panelové stěny k stávajícím doplňkům v interiéru, můžeme vyrobit panely z látky dodané zákazníkem. Můžeme zajistit také potisk panelů. Počet, šířku, uspořádání a způsob shrnování panelů si určuje sám zákazník. Materiál japonských posuvných stěn může být totožný nebo barevně sladěný ze stejné kolekce látkových rolet nebo vertikálních žaluzií.

VÝHODY JAPONSKÝCH POSUVNÝCH STĚN A JEJICH VLASTNOSTI

- velice elegantní a efektivní zastínění oken

- japonské stěny lze ovládat ručně nebo motorem

- vyšší pořizovací cena oproti jinému interiérovému stínění

- velice originální design pro komplexní zastínění bez ohledu na počet oken nebo křídel

- jednoduchá obsluha a snadná manipulace s panely

- vysoká variabilita šířky a výšky panelů dle požadavků

- široká barevná kolekce látek, různých vzorů a materiálu

- japonské panelové stěny mohou plnit funkci reklamní plochy čitelné z interiéru nebo exteriéru

Kontaktujte nás + 420 774 666 893
nebo nás navštivte na vzorkové prodejně

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva