Korbové – košové markýzy

Přemýšlíte, jak svůj obchod, restauraci,hotel,  cukrárnu nebo kavárnu zviditelnit? Existují různé možnosti pouliční reklamy. Jednou z nich jsou korbové nebo taktéž nazývané košové markýzy. Jistě jste se s ní setkali na mnoha místech. Konstrukce markýzy je tvořena z pevných hliníkových profile a potažena potahem dle potřeby. Nejčastěji se používá vstvené PVC potažení markýz, kvůli životnosti, ale rovněž v oblibě jsou markýzové látky, se kterými lze dosáhnout větší barevné variability a atraktivnosti markýzy.

Výrobní rozměry korbových – košových markýz:

  • minimální šířka: 4500 mm
  • maximální výsuv (vyložení): 1600 mm

KORBOVÉ – KOŠOVÉ JEJICH TVARY A TUNELY

Korbové – košové markýzy jsou vyráběny s přesností na milimetr. Je možné vyrobit – přizpůsobit tvar, rozměr dle přání zákazníka a rovněž dle místa instalace. V oblibě jsou tunely, které schovají návštěvníky  u vchodu před deštěm. Pro instalaci košových markýz používáme nerezový spojovací materiál, takže se nemusíte bát v budoucnosti stékající rezi po markýze nebo fasádě.

tvary_kosovych_markyz

POTISK  KORBOVÝCH  – KOŠOVÝCH MARKÝZ

Jednou z důležitých vlastností těchto markýz jsou různě varianty potisku. Lze je využít pro potisk loga firmy, restaurace, hotelu, kavárny apod. Tím docílíte dalšího reklamního efektu a Vaše markýza bude opravdu vidět. Samozřejmostí  je i potisk volánu či bočního potisku na markýze. Pokud chcete, aby byla markýza vidět ve večerních hodinách můžeme Vám nabídnout i LED podsvícení markýzy.

GRAFICKÝ NÁVRH KOŠOVÝCH – KORBOVÝCH MARKÝZ

potisk_markyz

potisk_markyz1

VÝMĚNA POTAHŮ KOŠOVÝCH – KORBOVÝCH MARKÝZ

Dosluhuje potah – látka na Vaší staré markýze? Mnoho firem nabízí dražší a jednoduší  variantu a to je rovnou zakoupení nové markýzy. Pokud není hliníkový rám markýzy poškozen je možnost pouze vyměnit potah a markýza může sloužit majiteli dalších několik desítek let. Velice oblíbené jsou vrstvené PVC potahy, které jsou minimální na údržbu a jejich životnost a vzhled je oproti látkovým potahům delší. Výměna je samozřejmě možná i za látkový potah, který je na pohled atraktivnější a v nabídce je vice barevných odstínů.

vymena_markyzy

OSLOVILI VÁS KOŠOVÉ – KORBOVÉ MARKÝZY?

Neváhejte  nás kontaktovat nebo nám zaslat nezávaznou poptávku a my Vám rádi vypracujeme cenovou kalkulaci ZDARMA. Budeme se těšit na spolupráci.

 + 420 774 666 893 nebo email: info@inferis.cz