Košové korbové markýzy

S korbovými či košovými markýzami se potkáváme na každém kroku. Košové markýzy jsou ideálním reklamním poutačem a rovněž krycí clonou proti dešti pro restaurace, hotely a obchody. Košové markýzy mohou mít různý tvar, od klasické stříšky až po složitější a členitější tunely. Látku pro korbové markýzy lze zvolit z klasických markýzových látek nebo z vrstveného PVC, které má delší životnost. Na potah je možné zhotovit jakýkoliv nápis nebo logo dle požadavku zákazníka. Provádíme rovněž výměnu látek na košových markýzách.

Košové korbové markýzy

Košové korbové markýzy jsou často označovány jako pevné markýzy z důvodu, že jejich hliníková konstrukce je pevně přichycena do okenního výklenku, domu fasády apod. Proto se tyto markýzy hojně využívají v komerčním sektoru, protože jsou skvělý reklamní nosič, který je viditelný z několika desítek metrů z ulice. Jsou ideální pro restaurace, cukrárny, řeznictví, hotely či zákazníky, kteří vlastní svoji provozovnu či obchod a chtějí jej zviditelnit. Neocenitelnou výhodou je možnost potisku s Vaším logem nebo jiným potiskem dle Vašich požadavků. Oblíbené je rovněž LED podsvícení na korbové markýze.

Tvary košových korbových markýz

Náš sortiment nabízí standartní tvary korbových markýz, tedy od pravoúhlých se zakulacenými rohy až po oválné nebo kulaté tvary a jejich možné odvozené tvary. Zhotovujeme i atypické konstrukce. Typickým znakem košových markýz je dokonalé zpracování a dlouhodobá životnost. Košové markýzy dodáváme na míru. Korbové markýzy jsou vyráběný z kvalitní hliníkové slitiny, která je opatřena práškovým lakem. Na přání můžeme zhotovit sklopnou konstrukci markýzy. Tunely a přístřešky jsou podobné košovým markýzám a najdou uplatnění tam, kde je třeba chránit zákazníky před vlivy počasí. Ideální je například pro hotely, kde vytváří příjemný vstup do recepce.

Potahy na košové korbové markýzy

Potah na korbové - košové markýzy je jedna z nejzásadnějších věcí, která tvoří tyto markýzy. Proto jsou testovány a navrhovány látky, které jsou hydrofobní, stálobarevné, odolné proti plísním, povětrnostním vlivům a rozměrově stálé. Nejčastěji se využívá vrstvené PVC, můžeme však použít i klasickou markýzovou látku. S markýzovou látkou je větší možnost dosáhnout barevné variability. Látka je v jednotlivých polích hliníkových profilů vypnutá a tvoří tak charakteristický design košových markýz. PVC potah pro košové markýzy je lépe omyvatelný, proto se hodí na více frekventovaná místa se silničním provozem.

VÝHODY KOŠOVÝCH KORBOVÝYCH MARKÝZ A JEJICH VLASTNOSTI

- korbové markýzy jsou ideálním doplňkem k obchodu s výlohou

- korbové markýzy lze doplnit volánem různého tvaru a provedení

- maximální šířka korbové markýzy je 4500 mm a vyložení 1500 mm

- korbové markýzy lze opatřit libovolným potiskem / firemním logem a dopnit LED osvětlením

- košové markýzy dodáváme na míru dle přání zákazníka

- na výběr je odolný PVC potah nebo klasická markýzová látka

- nabízíme výměnu látky - potahu a opravy konstrukce markýz

- košové markýzy mohou mít různé tvary, od klasické stříšky až po složitější a členitější tunely

Kontaktujte nás + 420 774 666 893
nebo nás navštivte na vzorkové prodejně

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva