Látkové rolety den a noc

Ozdobte svá okna originálním stíněním roletami den a noc, vylaďte interiér do své oblíbené barvy. Hrajte si se světlem pronikajícím poloprůsvitnými látkami nebo svá okna zahalte plným zatemněním. Originalita těchto rolet spočívá ve vodorovném dělení látky na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají. S roletami den a noc vytvoříte příjemné prostředí ve dne i v noci. Získáte elegantní a plně funkční doplněk interiéru, který umocní atmosféru Vašeho domova.

Rolety den a noc Twintex

U rolet den a noc Twintex je kladen velký důraz na kvalitu látek s rozdílnou šířkou pruhů a nejrůznějším provedení tkanin. Vysoká kvalita provedení v kazetě nebo s designovými konzolkami. Rolety twintex patří mezi nejkvalitnější na českém trhu. Vlastností těchto roletek jsou dvě vrstvy látky s horizontálními průsvitnými a neprůsvitnými pruhy, které se vzájemně překrývají, což umožňuje jednoduše regulovat množství světla a soukromí. Rolety lze ovládat mechanicky - řetízkem nebo motoriky a v současné době fungují i jako estetický prvek moderního bydlení.

Rolety den a noc classic

Rolety den a noc jsou první látkové rolety, které nabízejí plynulou regulaci světla do interiéru. Stejnou vlastnost mají žaluzie, proto se tento výrobek občas označuje roleto - žaluzie. Můžete získat žaluzii, roletu, záclonu a závěs v jednom. Každá vrstva látky se pohybuje nezávisle mezi sebou a vytváří otevřený / zavřený efekt a umožňuje lehce kontrolovat intenzitu záření pouhým posunem ovládacího řetízku. Jedinečný výrobek, ve kterém se snoubí přitažlivý design s praktickými vlastnostmi rolet. S roletami den a noc proměníte Váš interiér během chvilky. Dodejte Vašemu interiéru šmrnc.

Látky pro rolety den a noc

V kolekci pro rolety den a noc naleznete přes 100 druhů barevně rozdílných látek, s různou strukturou, připomínající záclony až po látky zcela zatemňující! Látky nevyžadují téměř žádnou údržbu, jsou antistatické, proto odpuzují prach a nečistoty (v případě potřeby lze otřít vlhkým hadříkem). Z nabídky si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Doporučujeme se vyhnout levným řešením rolet den a noc a raději si vybrat kvalitního výrobce tohoto stínění. Maximálně snížíte riziko v budoucnu se špatným překrytím pruhů, zvlnění látky, křivého návinu látky a třepení krajů látky,

VÝHODY LÁTKOVÝCH ROLET DEN A NOC A JEJICH VLASTNOSTI

- rolety den a noc perfektně nahradí záclony nebo závěsy

- originální vzhled, jaký u jiného interiérové stínění nenajdete

- rolety den a noc je možné vyrobit s krycím boxem (kazetou)

- čistá linie, unikátní koncepce plynulá regulace světla a zastínění

- rolety den a noc je možno instalovat stropně, do špaletových výklenků, na okenní výklenek či na okna

- tyto moderní rolety lze ovládat manuálně ale i motoricky

- výjimečnost, vysoká praktičnost, snadná obsluha a údržba

- přes 100 druhů látek o různých stupních propustnosti světla

- rolety přinášejí nový vzhled do moderního i klasického interiéru

- pro náročné klienty nabízíme unikátní kolekci rolet den a noc Twintex, kombinace roleto - žaluzie

Kontaktujte nás + 420 774 666 893
nebo nás navštivte na vzorkové prodejně

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva