Látkové rolety

Snadná manipulace a nápaditý design. To jsou látkové rolety na plastová, dřevěná okna, eurookna i další typy oken. Vytvořte si příjemné prostředí ve dne i v noci. Rolety Vás v noci ochrání před září pouličních lamp, ve dne zase dokonale pohltí ostrý sluneční svit. Vybírat můžete z velké kolekce látek, která obsahuje jednoduché barevné tóny, látky s luxusními vzory, záclonové látky a až látky plně zatemňující. Ovládání rolet je možné i na motor s dálkovým ovladačem.

Látkové rolety

Látkové rolety jsou vhodné do bytů a rodinných domů, ale zároveň nacházejí uplatnění i v komerční sféře např. ve zdravotnictví, školách či promítacích sálech. Nabízíme látkové rolety ve variantě volně visící nebo v kazetovém vedení, které je možno ovládat manuálně po straně na řetízek či elektricky na motor. Široká kolekce z několika stovek látek na výběr je vhodná pro všechny styly bydlení a proto je využití látkových rolet do oken téměř neomezené. Moderní látkové rolety je také možné doplnit bočními vodicími lanky, osadit designovými konzolkami nebo vybrat z různých druhů dekorativních spodních zátěžových profilů. Dekorativní rolety uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Rolety v miniboxu a vodícími lištami

Velice důležitou vlastností látkových rolet je dokonalé zastínění. Proto se často interiérové roletky na plastové okna instalují na zasklívací lištu. Je na výběr několik provedení, ať už látka zajíždí do minimalistického boxu s postranními vodícími lištami nebo volně visící doplněné vodícím lankem kvůli vyklápění oken. Pro optimální barevné sladění s Vašimi stávajícími okny nebo dveřmi můžete vybírat z několika barevných odstínů dekoru dřeva. Díky řetízkovému mechanismu lze roletu zastavit v jakékoliv poloze a není nutné ji celou stahovat. Rolety na plastová okna dodáváme i v látkovém provedení den a noc.

Rolety do střešních oken

Rolety do střešních oken jsou obdobou pružinových rolet, kdy pružina zajišťuje bezchybnou funkčnost rolety. Zabraňuje prověšení látky a její plynulé navíjení. Boční hliníkové lišty zabraňují prostupu světla mezi oknem a látkou rolety. Při použití blackoutové látky dosáhneme téměř 100% zatemnění v místnosti. Horní box a vodící lišty dodáváme v bílé nebo stříbrné barvě. Pro rolety do střešních oken umístěných ve vyšší poloze Vám poslouží ovládací tyč. Střešní látkové rolety je možné použít pro téměř všechny standartizované střešní okna jako jsou např. Velux, Roto, Fakro a jiné.

Látky pro interiérové rolety

Aktuální kolekce látek tvoří širokou barevnou škálu jednobarevných, vzorovaných až po látky přírodního vzhledu. Všechny látky jsou bezúdržbové a většina je ze 100% polyesteru. To znamená že jsou vysoce odolné proti slunečnímu záření a odolné minimálním změnám tvaru. Kolekce zahrnuje látky transparentní, polotransparentní až po zcela zatemňující - blackoutové. Screenové látky se hodí tam, kde nechceme ztratit kontakt s okolím. Vhodným výběrem látky ovlivníme míru zastínění/zatemnění v místnosti. Velkou výhodou je, že používáme stejné látky pro panelové posuvné stěny, vertikální žaluzie. Tudíž je možnost sladit barevně interiér s různými druhy stínění dle potřeby.

VÝHODY LÁTKOVÝCH ROLET A JEJICH VLASTNOSTI

- látkové rolety dodáváme na míru a každá je od nás originál

- široká škála barevných odstínů a vzorů látek dodá Vašemu interiéru osobité kouzlo

- látkové rolety jsou skvělou alternativou k horizontálním hliníkovým žaluziím

- ovládání látkových rolet je pro uživatele velice jednoduché, pohodlné a spolehlivé

- moderní látkové rolety je možné doplnit bočními vodicími lanky

- látkové rolety propouští idealní množství denního světla, ztlumí však ostré paprsky

- textilní rolety jsou zárukou dostatečné ochrany soukromí před pohledy zvenčí

- volba ovládání rolet mezi řetízkovým, klasickým pružinovým mechanismem nebo s komforním elektromotorickým pohonem

Kontaktujte nás: +420 774 666 893

nebo nás navštivte na vzorkové prodejně

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva