Plissé žaluzie

Plissé je moderní kapacita v oboru ochrany před sluncem. Plissé si poradí s jakoukoliv architektonickou výzvou. Bez ohledu na to, jestli má tvar okno trojúhelníku, lichoběžníku nebo kruhu. Velice oblíbené jsou rovněž plissé žaluzie s kombinací dvou látek – tím docílíte, že ve dne si můžete přistínit interiér a v noci kompletně zatemnit. Bohatá škála barev, vzorů, průhlednosti látek dělají z plissé TOP zastínění v interiéru. Plissé je skládaná látková žaluzie, která představuje moderní a dynamický prvek zastínění.

Plissé žaluzie s bočním vedením

Plissé žaluzie s bočním vedením je nejpoužívanější typ pro zastínění oken. Plissé žaluzie se skládá z plisované látky a dvou profilů. Na těchto profilech jsou umístěna madla pro ovládání plissé žaluzie. Ty jsou barevně sladěny s barvou profilů. Díky těmto madlům můžete plissé žaluzii ovládat směrem nahoru nebo dolů. Podle intenzity slunečního záření je možné libovolně nastavit stupeň zastínění na okně. Toto variabilní ovládání je nejenom komfortní a pohodlné, ale především ženy ocení originalitu tohoto výrobku.

Plissé žaluzie volně visící

Volně visící plissé žaluzie najdou uplatnění především tam, kde není možné použít plissé žaluzie s bočním vedením. Například to může být z důvodu velkých rozměrů oken či z důvodu ovládání, kdy je k oknu špatný přístup nebo jsou okna příliš vysoká. U těchto plissé žaluzií se ovládání provádí pomocí postranní šňůry, které lze umístit na levé nebo pravé straně. Plissé lze zastavit v jakékoliv poloze na okně, takže jsou vhodnou alternativou k látkovým roletám. Plissé žaluzie volně visící je možné vyrobit až do šířky 2300 mm.

Plissé žaluzie atypických tvarů

Plissé je kapacita v zastínění atypických tvarů oken. Honosí se Váš dům kruhovými, půlkruhovými, šikmými, trojúhelníkovými, až po nezvykle lichoběžníkovými okny? Tento speciální druh látkové žaluzie si s tím hravě poradí. Plissé se instaluje především do zasklívacích lišt, ale dle možností lze zvolit i do nadpráží okna nebo na stěnu / stropu. Atypická řešení stínění nabízíme i v provedení horizontálních žaluzií, venkovních žaluzií a vertikálních žaluzií, avšak na některé tvary oken toto stínění nestačí. Plissé jsou revoluční a jedinečné v oblasti interiérového zastínění a nejenom bytoví architekti a designéři si je oblíbili.

Plissé žaluzie do zimních zahrad

Místnosti se střešními okny nebo zimní zahrady se při slunečních dnech zahřívají, ale také ztrácejí nejvíce tepla přes skla oken v chladnějších dnech. Řešením jsou plissé žaluzie do zimních zahrad a střešních oken, které poskytují ochranu proti slunci a snižují tepelné ztráty ve stejnou dobu. Plissé pro střešní systémy jsou také k dispozici s pohonem pro komforní ovládání. Vedení plissé je zhotoveno z ocelových lanek potaženými silikonem pro maximální pevnost a trvanlivost. Plissé žaluzie je možné použít pro téměř všechny standartizované střešní okna jako jsou např. Velux, Roto, Fakro a jiné.

Výběr plissovaných látek a profilů

Profily plissé žaluzií dodáváme ve čtyřech základních barevných provedení - bílá, stříbrná, hnědá a antracit. Samozřejmě tyto profily lze lakovat dle přání zákazníka v jakékoliv barvě RAL. Maximální výběr plisovaných látek, barev, vzorů. V nabídce jsou látky s různou absorbcí, pohlcení a odrazu světla. Od látek transparentních, polotransparetních, zatemňujících až po zcela zatemňující - black outové. Rovněž nabízíme plissé látky do vlhkého prostředí a plissé látky pro práci s počítačem. Všechny látky mají jednu věc společnou, což je špičková kvalita, která je zajištěna striktním systémem kontroly kvality.

VÝHODY PLISSÉ ŽALUZIÍ A JEJICH VLASTNOSTI

- elegantní a designový prvek interiéru

- snadná montáž a demontáž plissé žaluzií

- při stáhnutí minimalistický vzhled na okně

- plissé žaluzie umí zastínit atypické tvary oken

- výběr látek o různých stupních propustnosti světla

- široká škála plissovaných látek v 5 různých cenových kategoriích pro jakýkoliv rozpočet

- snadná údržba, plissé žaluzie poskytnou stín a soukromí

- možnost kombinace dvou látek tzv. plissé žaluzie den a noc

- kvalitní komponenty zajišťují maximální životnost plissé žaluzií

- skvělá alternativa k horizontálním žaluziím či látkovým roletám

- možnost lakovat profily do jakékoliv barvy RAL a rovněž dekoru

- plissé žaluzie je možné instalovat do hliníkových, dřevěných nebo plastových oken

Kontaktujte nás + 420 774 666 893
nebo nás navštivte na vzorkové prodejně

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva