Pružinové rolety

Vytvořte si ve svých pokojích individuální design, příjemné prostředí a jedinečnou atmosféru. Pružinové rolety jsou stále funkční, léty prověřený a jednoduchý stínící prvek vhodný pro všechny styly bydlení. Možnosti využití látkových rolet do oken jsou téměř neomezené. V noci Vás ochrání před září pouličních lamp, ve dne zase dokonale odstíní ostré sluneční paprsky.

Výrobní rozměry látkových – pružinových rolet:

  • minimální šířka: 600 mm
  • maximální šířka: 2500 mm

OVLÁDÁNÍ PRUŽINOVÝCH ROLET

Jak už je zřejmé z názvu těchto rolet, rolety se ovládají pomocí pružiny, která je uvnitř toče. Ke stahování a vytahování slouží provázek, který dodáváme ve dvou typech. Klasický typ nebo s historickou hruškou a kováním na spodním profilu. Díky pružinovému mechanismu je možné zastavit roletu v jakékoliv poloze a tak regulovat míru zastínění či zatemnění. Rolety je možné instalovat mezi křídla oken, na zeď (čelně), do ostění a na rám okna. Často jsou tyto rolety instalovány mezi špaletová okna.

LÁTKY PRUŽINOVÝCH ROLET

V naší nabídce naleznete desítky barevných odstínů, moderních vzorů a textur. Některé materiály jsou velmi propustné, a nahrazují tak třeba záclony, jiné vytvoří téměř absolutní tmu. Při výběru tak zvažte také typ místnosti, do které budete rolety instalovat. V dětském pokoji či ložnici zákaznící oceňují méně propustné materiály, nebo přímo zatemňovací (blackoutové) rolety, v kuchyni často stačí průsvitnější či polopropustná transparentní látka. Ať už si vyberete plně zatemňující látku, vzorovanou či jednobarevnou, anebo látku částečně propouštějící světlo, vždy získáte elegantní a plně funkční doplněk interiéru. Pokud chcete, aby vám v létě nepronikalo dovnitř tolik tepla, vsaďte na látky s termoregulačním efektem.

OSLOVILI VÁS LÁTKOVÉ – PRUŽINOVÉ ROLETY?

Neváhejte  nás kontaktovat nebo nám zaslat nezávaznou poptávku a my Vám rádi vypracujeme cenovou kalkulaci ZDARMA. Budeme se těšit na spolupráci.

 + 420 774 666 893 nebo email: info@inferis.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *