Šikmé atypické žaluzie

Šikmé provedení venkovní žaluzie přináší řešení pro zastínění oken, u kterých horní rám není horizontální, ale skloněný pod určitým úhlem. Tento typ žaluzie je vybaven speciálním mechanismem, který vyrovnává rozdílné délky textilních pásků při sjíždění a zvedání žaluzie. Šikmé venkovní žaluzie dodáváme vyhrádně s motorovým pohonem a na výběr jsou lamely Zetta 90 ve vodících lištách nebo Cetta 80 v lankách. Vzhledem k náročnosti výroby šikmých žaluzií, jsou tyto žaluzie finančně nákladné oproti klasickým rozměrům.

Šikmé venkovní žaluzie

Se šikmými lomenými okny konečně přichází řešení na jejich zastínění v podobě venkovních žaluzií. Tyto žaluzie jsou vybaveny speciálním mechanismem, který vyrovnává rozdílné délky textilních pásků při sjíždění a zvedání žaluzie. Nespornou výhodou šikmých žaluzií je jejich kompletní zajíždění lamel do boxu či pod omítku, tudíž nenarušují výhled z okna. Žaluzie jsou dodávány pouze motoricky ovládáné, postranní vedení lamel je řešeno ocelovým lankem a maximální výrobní rozměry jednoho pole žaluzie je 7m2. Použití lamel typu "C" bez podélného záhybu je výška nábalu minimální.

Šikmé atypické venkovní žaluzie

Venkovní atypické žaluzie je mnohdy jediné řešení, jak zastínit šikmá okna, okna pro půdní vestavby a podkroví. V tomto případě je možné zvolit mezi lamelou Cetta, Zetta či Setta a rovněž postranní vedení je libovolné - lanko nebo vodící lišta. Dle typu atypického okna lze lamely vytahovat pouze do pravoúhlé části, u některých oken to technologicky není možné a proto je možné pouze lamely naklápět. I přesto díky velkým průzorům při otevření lamel neztratíte kontakt s venkovním prostředím. S atypickými venkovními žaluziemi dostatečně svůj interiér zastíníte a rovněž Vás ochrání před nadměrným přehříváním v letním období.

VÝHODY ŠIKMÝCH ATYPICKÝCH ŽALUZIÍ A JEJICH VLASTNOSTI

- pro atypické okna nejúčinější venkovní stínění

- šikmé žaluzie dodáváme s "C" nebo "Z" lamelou

- vyšší pořizovací náklady oproti standartním venkovním žaluziím

- ovládání pro atypické šikmé venkovní žaluzie je pouze motorické (tlačítko, dálkový ovladač)

- šikmé žaluzie sníží hladinu venkovního hluku

- široká barevná škála provedení lamel a krycí clony

- atypické venkovní žaluzie mají vynikající izolační vlastnosti

boční vedení je možno v lištách nebo v lankách, záleží na typu provedení šikminy (šikmé žaluzie)

Kontaktujte nás + 420 774 666 893
nebo nás navštivte na vzorkové prodejně

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva