Sítě proti hmyzu

Obtěžuje Vás v létě v momentě, kdy rozsvítíte světlo v místnosti dotěrný hmyz? Sítě proti hmyzu tento problém hravě vyřeší. Nabízímě několik typů sítí proti hmyzu počínaje nejznámějšími pevnými okenními sítěmi. Přes rolovací sítě, jejichž předností je variabilita zatažení, kde po stažení se schová síť do rolovacího boxu. Plisované dveřní či okenní sítě jsou velice oblíbené pro svou eleganci, vzhled a bezbariérový systém umožňuje bezproplémový vstup na balkón. U všech typů nabízíme barevné sladění s rámem okna či provedení sítí proti hmyzu v imitaci dřeva.

Plisovaná síť proti hmyzu PDS 18

Plisované sítě ve všeobecnosti představují revoluční pokrok v boji proti létajícímu hmyzu. Nová plisovaná síť PDS 18 je vyjímečná svým minimalistickým provedením rámu a umožňuje řešit ochranu proti hmyzu v místech mezi oknem a namontovanou žaluzií nebo roletou, kde není možné použít navíjecí nebo plisované sítě se širším profilem.  Často se totiž stává, že venkovní roleta nebo žaluzie je namontovaná tak těsně k dvěřím oknu, že zákazník má problém dodatečně řešit sít proti hmyzu. Tato dveřní síť je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů.  Její výhodou je, podobně jako při plisované síti Nobarrier, nízká přechodová páska mezi interiérem a exteriérem. Další  výhodou je dostatečně hluboký ovládací posuvný profil, který umožňuje pohodlné otevírání a zavírání sítě bez montáže jakéhokoliv madla.

Bezbariérová rolovací dveřní síť proti hmyzu

Představte si rolovací dveřní síť proti hmyzu, která se otevírá a zavírá tak lehce jako nikdy před tím. Navíc její montáž a demontáž je tak jednoduchá, že ji kdykoliv můžete na zimu vycvaknout z úchytu a odložit. Bezbariérová rolovací dveřní síť v sobě spojuje lehký chod dveřní sítě díky inovovanému osvědčenému posuvnému mechanismu plisovaných sítí Nobarrier®. Právě kvůli bezbariérovému provedení je tato síť vhodná nejen do objektů, kde se pohybují osoby na invalidním vozíčku, ale je i zárukou, že o rám sítě nezakopnete a nepřivodíte si nepříjemné zranění. Na rozdíl od plisovaných sítí není tato síťovina vypnuta žádnými šňůrami. Důmyslný mechanismus způsobuje, že síťovina je přirozeně napnutá mezi navíječem a ovládacím profilem, který nevyžaduje žádná dodatečné madla, která by bránila například chodu venkovních žaluzií nebo rolet.

VÝHODY SÍTÍ PROTI HMYZU A JEJICH VLASTNOSTI

Kontaktujte nás + 420 774 666 893
nebo nás navštivte na vzorkové prodejně

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva