Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie zajistí příjemnou teplotu v interiéru, optimální světelné podmínky pro práci i odpočinek. V létě výrazně snížíte náklady na klimatizaci a v zimě omezíte proudění studeného vzduchu na skla oken, což podstatně zlepší izolační vlastnosti budovy. Venkovní neboli předokenní žaluzie jsou vysoce účinné, estetické a moderní stínící technikou. Varianty provedení lamel jsou Zetta 70, 90, Cetta 50, 65, 80 a Setta 65,90. Díky lamelám s možností naklápění, dlouhou životností jsou venkovní žaluzie nejoblíbenějším produktem.

Venkovní žaluzie Zetta 70, 90

Exteriérová žaluzie Zetta 90, 70 je technologicky nejdokonalejší a nejvyspělejší venkovní okenní žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky. Lamely žaluzie jsou ve tvaru písmene Z o šířce 9 nebo 7 cm v uzavřeném stavu vytvářejí celistvou plochu. Tento tvar lamel umožňuje plynule regulovat intenzitu světla a současně odstínit až 85% slunečního záření a tím zabrání přehřívání interiéru. Guma vlisovaná po celé délce lamely, vedení v hliníkových lištách zaručují bezhlučný chod venkovní žaluzie a vyšší stupeň odolnosti proti větru. Z-90, Z-70 jsou domykatelné venkovní žaluzie, které mají schopnost zatemnit interiér téměř jako rolety.

Venkovní žaluzie Cetta 50, 65, 80

Venkovmí žaluzie Cetta jsou velice oblíbené venkovní stínění pro svůj elegantní tvar lamel ve tvaru písmene C. Tyto žaluzie jsou vhodné zejména pro rodinné a bytové domy, ale i administrativní budovy. Venkovní žaluzie Cetta se vyznačují velkou variabilitou provedení a velikostí lamel. Vedení žaluzie je řešeno hliníkovými vodícími lištami nebo ocelovými lankami, které jsou o poznání hlučnější, ale na oknech vypadají vzdušněji. Správným nastavením lamel žaluzií můžete regulovat světlo v místnosti, ale přitom můžete mít otevřená okna a pouštět do místnosti čerstvý vzduch.

Venkovní žaluzie Setta 65, 90

Venkovní žaluzie Setta představuje špičku ve stínění z pohledu designu a účelnosti. Lamely ve tvaru písmene S a o šířce 9 cm jsou opticky při uzavřeném stavu velice podobné venkovním roletám. To ocení především zákazníci, kteří se rozhodnout kombinovat na svém domě venkovní žaluzie, venkovní rolety popř. roletové garážová vrata. Žaluzie Setta je zjednodušeně řečeno kombinace provedení lamel Zetta a Cetta. Setta 65, 90 jsou schopny interiér zastínit a při zavření lamel i zatemnit obdobně jako žaluzie Z-90. Zaoblený design lamely S-90 připomíná lamelu C-80, která je pro svůj elegantní tvar velice oblíbená u architektů.

Bezpečnostní žaluzie Titan 90

Žaluzie Titan 90 jsou absolutní špičkou mezi venkovními žaluziemi. Řetězová žaluzie Titan s bezpečnostními prvky, která chrání objekt před násilným vniknutím. Speciální tvar lamely zajistí, že v uzavřeném stavu se lamely do sebe uzamknou, a to zcela bez mezer, takže není možné z venku lamely ručně otevřít a vniknout do objektu. Zesílené lamely žaluzie při stažení fungují jako pancíř. Ovládací a bezpečnostní prvky jsou skryty ve vodicích lištách, takže nejsou volně přístupné. Vynikající výběr všech komponentů pro tyto exklusivní žaluzie zajišťují dlouhou životnost a díky povrchové úpravě jsou odolné vůči extrémnimu počasí.

Fasádní venkovní žaluzie

Fasádní venkovní žaluzie mají svoje jméno odvozeno od způsobu instalace. Žaluzie jsou montovány přímo na fasádu budovy a postranní vodící lišty vynášejí horní box. Tento způsob instalace se provádí v případě, když není možné uchytit horní box žaluzií např. z důvodu zateplení, nevhodného podkladu apod. Fasádní žaluzie jsou proto vhodné pro administrativní budovy, kancelářšké prostory, výrobní haly, kde lze na jeden motor spojovat i více venkovních žaluzií. Fasádní žaluzie nabízíme v provedení lamel ve tvaru C o šířce 65 nebo 80 mm, ale i v provedení lamel ve tvaru Z o šířce lamely 70 a 90 mm. Při objednávce žaluzií o ploše větší jak 70 m2 nabízíme libovolnou barvu lamel.

Vzorník barev venkovnich žaluzií

Uvědomuje si, že venkovní žaluzie tvoří celkovou tvář domu, proto klademe vysoký důraz na vysokou kvalitu venkovních komponentů, ale rovněž na barevnou a povrchovou úpravu exteriérových žaluzií. Lamely proto dodáváme v 19 základních barvách a ve dvou strukturách povrchu a to hladkém a strukturovaném. Nabízíme lakování i do jakékoli barvy RAL a to včetně metalických a perleťových barev. Nechybí ani venkovní žaluzie v dekoru dřeva. Slaďte barevně své venkovní žaluzie s okny, fasádou nebo garážovými vraty a užívejte si výhod, které Vám venkovní žaluzie přinesou v létě, ale i v zimě.

VÝHODY VENKOVNÍCH ŽALUZIÍ A JEJICH VLASTNOSTI

- venkovní žaluzie jsou bezúdržbové

- venkovní žaluzie jsou 10x účinější než žaluzie vnitřní

- venkovní žaluzie Vám poskytnou vysoký komfort bydlení

- venkovní žaluzie Vám přinesou pohodu i bez klimatizace

- s venkovními žaluziemi zlepšíte tepelně-izolační vlastnosti domu

- venkovní žaluzie dodáváme na míru

- předokenní žaluzie tvoří designový prvek fasády

- ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu

- vybrané typy lamel vám zajistí i vysoký stupeň zatemnění

- žaluzie dodáváme s manuálním nebo elektrickým ovládáním

Kontaktujte nás: + 420 774 666 893

nebo nás navštivte na vzorkové prodejně

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva